UV-CABINET-NX

UV-CABINET zachováva hygienu náradia, kontajnerov a všetkých typov zariadení v potravinárskom priemysle. V skutočnosti sa bežne používané predmety pri spracovaní potravín musia dezinfikovať, aby sa zachovali vysoké hygienické a kvalitatívne normy, typické pre tento sektor. Pomocou UV-CABINET je možné vykonať dezinfekciu zariadení a náradia jednoduchým, okamžitým a bezpečným spôsobom, bez vyvíjania tepla, bez použitia tekutín a bez akýchkoľvek kontraindikácií. Skrinka je vybavená rôznymi UV-C lampami, umiestnenými rovnomerne, aby vyžarovala na všetky dezinfikované povrchy a bez tieňov. Vnútorný odraz naviac zvyšuje ožarovací výkon, čím sa výrazne znižuje čas expozície potrebný na dosiahnutie úrovne dezinfekcie 99,9%.
Použitie UV-CABINETU je žiadúce, keď je potrebné zachovať sterilitu nástrojov, dokonca aj hodiny po umytí, aby sa mohli bezpečne používať počas prevádzky. Je preukázateľné, ako v potravinárskom priemysle zvýšená úroveň hygieny umožňuje následné a všeobecné zvýšenie kvality produktu. Skladovanie materiálov vo vnútri UV-CABINETu umožňuje elimináciu (99%) baktérií, ako je Bacillus, E. Coli, Clostridium, Legionella, Vibrio, Salmonella, Pseudomonas, Staphylococcus, atď. Za 4 minúty prevádzky. Vysokú úroveň dezinfekcie UV-CABINETU je možné inak dosiahnuť iba pomocou chemikálií, zdraviu škodlivých a škodlivých pre životné prostredie, ako aj nákladných.

Séria UV-CABINET obsahuje niekoľko modelov skríň , stojace a nástenné jednotky. S jedným alebo dvoma dverami, s policami alebo vybavenými špeciálnym stojanom na nože (UV-CABINET-C). UV-CABINET má konštrukciu z nehrdzavejúcej ocele a dvere s špeciálne okienkom z LEXAN a anti-UV, ktoré umožňuje kedykoľvek skontrolovať vnútro skrinky a jej fungovanie. UV-CABINET je vybavený automatickým uzatváracím systémom lámp v prípade otvorenia dverí. Riadenie zapínania sa vykonáva cez horný panel, ktorý umožňuje nastaviť automatické časované zapnutie pomocou spínača a časovača. Svietidlá sa rozsvietia zakaždým, keď sú dvere zatvorené a úprava pokračuje po stanovenú dobu prevádzky; medzi dezinfekčným cyklom a druhým cyklom je možné nastaviť čas „pauzy“ podľa potreby, po uplynutí ktorého sa lampy automaticky zapnú pre nový dezinfekčný cyklus, aby sa udržala sterilita po dlhú dobu. UV-CABINET sa vyrába výlučne v Taliansku s vysoko kvalitnými a extrémne odolnými materiálmi.