UVC odsávač pár

Odsávač pár s UVC

Rada UV-SMELL SQ od spoločnosti Light Progress nainštalovaný priamo vo vnútri odsávača. Rám žiariviek z nerezovej ocele AISI 304. Technológia UVC zabezpečí čisté potrubie bez usadenia mastnoty a odstráni nežiadúci zápach na výstupe z VZT jednotky. Tým sa šetria náklady na čistenie potrubia, VZT jednotiek a taktiež na ohreve, /chladení/ prívodného vzduchu.  
Kuchynská filtrácia UVC

UV-SMELL SQ

UV SMELL-SQ  významne prispieva k minimalizácii problémov spojenými s tukmi a zápachom vznikajúcimi v priebehu varenia.
Tuky sú zlúčeniny uhlíka a vodíka so štruktúrou zloženou z komplexných reťazcov. Ak sú tuky vystavené intenzívnemu ožiareniu UV-C, absorbujú časť tejto silnej energie a molekuly umiestnené do stavu vyššej energie začnú byť reaktívnejšie. Z tohto dôvodu sa rekombinujú s kyslíkom prítomným vo vzduchu. Okrem zariadenia obsahuje napájací box predradníky, LED synoptický pohľad na žiarovky, digitálne počítadlo hodín a kontrolu alarmov. Vietnamské bistro Bratislava- AS Nivy.

UV-SMELL SQ

UV-SMELL-SQ je nainštalovaný priamo do centralizovaného systému odsávania. Prúd vzduchu prechádza „mriežkou“ žiaroviek UV-C umiestnených na jeho telese z nehrdzavejúcej ocele AISI 304. Reštaurácia KFC Trnava.

UV-STYLO-S

UV-STYLO-S je inštalovaný priamo vo vnútri odsávacieho systému. Jeho kompaktné veľkosti a jednoduché upevnenie vám umožňujú použiť zariadenie v projekčnej alebo dokonca retro-fit fáze. Vietnamská reštaurácia Nitra.

UV-DUCT-FL-NX

Rad UV DUCT-FL-NX obsahuje rad prírubových modulov s dvoma „U“ lampami rôznych veľkostí (od 20 do 50 cm) a výkonmi (od 70 do 190 W) chránenými mriežkou z nehrdzavejúcej ocele. Aplikácia vhodná aj v existujúcich klimatizačných systémoch (dodatočná montáž).  Stomatologické centrum Zvolen.

UV-FCU-CL

Dezinfekčný systém UV-FCU-CL použitý dezinfekciu vzduchu vo  vzduchotechnickej jednotke Systemair s rotačným rekuperátorom. UV-FCU-CL účinkuje priamym ožiarením, jeho aplikáciou sa dosiahne výrazná redukcia mikróbov prítomných na exponovaných povrchoch aj vo vzduchu, ako sú: Bacillus, Coli, Clostridium, Legionella, Vibrio, Salmonella ... Stomatologické centrum Zvolen

UV-REFLEX-SCB

UV-REFLEX-SCB vykonáva dekontamináciu vzduchom prenášaných baktérií a plesní prítomných vo vzduchu v chladiacich miestnostiach, čím zlepšuje podmienky konzervácie produktov. Najmä použitím UV-REFLEX-SCB sa dosiahne zlepšené dozrievanie, vzhľad a kvalita mäsa.

NRSR Bratislava

Technológia: UV-STICK-E150H
UV-STICK je rada UVC žiaričov, ktorú je možné aplikovať vo vnútri AHU (Air Handling Unit). Eliminuje vírusy, baktérie, plesne, spóry a zabraňuje ich nebezpečnému množeniu v klimatizačných systémoch. UV-STICK je najjednoduchšie, najflexibilnejšie a najúčinnejšie zariadenie na zlepšenie kvality vzduchu v interiéroch (IAQ), ale tiež šetrí náklady na energiu a údržbu v systémoch HVAC.

Roxor Burger Bratislava

Technológia: Rada UV-SMELL SQ od spoločnosti Light Progress.
nainštalovaný priamo vo vnútri odsávača. Rám žiariviek z nerezovej ocele AISI 304. Okrem zariadenia obsahuje napájacia skriňa predradníky, svetelný indikátor LED, digitálne hodinové počítadlo a kontrolu alarmu.

Avion Bratislava

Prevádzky:  Nordsee a I love Pasta
Technológia: Rada UV-SMELL SQ od spoločnosti Light Progress.
nainštalovaný priamo vo vnútri odsávača. Rám žiariviek z nerezovej ocele AISI 304. Okrem zariadenia obsahuje napájacia skriňa predradníky, svetelný indikátor LED, digitálne hodinové počítadlo a kontrolu alarmu.
Modul je navrhnutý tak, aby sa v ňom nachádzal aj filter TiOx®, špeciálny filter Light Progress potiahnutý nano-štruktúrovaným oxidom titaničitým a soľami striebra (voliteľné). Filter TiOx® vykonáva ďalšiu oxidáciu znečisťujúcich častíc a významne prispieva k deodorizačnému účinku UVC. Špeciálne materiály použité pre UV SMELL-SQ ​​zaisťujú vodotesnú (IP 55) ochranu a vysokú teplotnú odolnosť (45/50 ° C).