UVC Dezinfečné systémy pre zdravotníctvo

Prostredie pre zdravotníctvo je určite najcitlivejšie na kontrolu úrovne hygieny. Je to však aj najúrodnejšia pôda, na ktorej sa vyvíjajú problémy týkajúce sa šírenia vírusov, baktérií, plesní, spór a roztočov. Light Progress od roku 1987 vyvíja a vyrába systémy UV-C špecifické pre oblasť zdravotníctva.

Infekcie vznikajúce nevysvetliteľne počas pobytov v nemocnici alebo dokonca aj po prepustení pacientov (HAI - infekcie spojené so zdravotnou starostlivosťou) sú najčastejšími a závažnými komplikáciami v oblasti zdravotnej starostlivosti. Je dôležité dohliadať na každý proces a zvoliť postupy, ktoré zaručujú čo najvyššiu úroveň sterility a dezinfekcie. Technológia Light Progress UV germicídna technológia je užitočným riešením, pretože:

JE TO HĹBKOVÁ A PROGRAMOVATEĽNÁ DEZINFEKCIA

Metóda UVGI udržuje ideálne hygienické podmienky v prostredí zdravotnej starostlivosti, a to v prítomnosti aj v neprítomnosti pacientov a zamestnancov.

JEDNODUCHÉ NA APLIKÁCIU, MÔŽETE NÁM DÔVEROVAŤ

Náš tím odborníkov pracuje s veľkými aj malými zdravotníckymi zariadeniami a dosahuje vždy vynikajúce výsledky. Pomôžeme vám vybrať najlepší produkt z našej kompletnej ponuky viac ako 300 rôznych modelov, ktoré vám ponúknu dokonalé riešenie, ktoré uspokojí vaše potreby.

ELIMINUJE KOMPLETNE VŠETKY PATOGÉNNY

UVC Technológia odstraňuje baktérie, vírusy, spóry, huby, plesne a roztoče bez toho, aby vytvárala mikrobiálne rezistentné formy, ako obvyklé chemické dezinfekčné prostriedky a antibiotiká.

NÁVRATNOSŤ NÁKLADOV

UVC Dezinfekčné systémy sú výhodné  aj z ekonomického hľadiska. UVC zariadenia pôsobia spoločne s čistiacimi operáciami a zvyšujú tak efektívnosť. UVC systémy nevyžadujú špeciálnu údržbu, iba potrebujú pravidelnú výmenu žiaroviek.

JE TO FYZICKÝ PROCES, BEZPEČNÝ A HOSPODÁRSKY PRIJATEĽNÝ

Dosiahnutie mikrobiálnej redukcie vyššej ako 99% si vyžaduje málo času. Ošetrenie UVC zabraňuje vzniku takých stavov, ktoré sú základom rozvoja krížovej kontaminácie.

Stet Clean & Stet Cube

Stolová a prenosná UVC Dezinfekcia stetoskopu

Zabraňuje - pôsobí proti a neutralizuje rozmnožovanie vírusov a bakteriálnych infekcií spôsobených kontamináciou stetoskopom
Dezinfikuje - eliminuje patogénne mikroorganizmy fyzikálnym pôsobením lúčov UV-C bez použitia akýchkoľvek chemických látok
Je ekologický - nepoužíva žiadne zdravotne škodlivé chemické látky ani neprodukuje toxický odpad určený na zneškodnenie

UV-BOX-E2/40H-NX-T

je určený na dezinfekciu všetkých typov zariadení a predmetov, ktoré je potrebné dezinfikovať. Stolové zariadenie vyrobené z nehrdzavejúcej ocele AISI 304 a je vybavené dvoma 40 W germicídnymi žiarovkami vysokého výkonu.

UV-CABINET-NX

UVC Dezinfekčné skrinky rady UV-CABINET zachovajú hygienu náradia, kontajnerov a všetkých typov zariadení v nie len potravinárskom priemysle. Séria UV-CABINET obsahuje niekoľko modelov skríň , stojace a nástenné jednotky. S jedným alebo dvoma dverami, s policami alebo vybavenými špeciálnym stojanom na nože (UV-CABINET-C).

UV-FLOW-C

Séria UV-FLOW obsahuje UV-C ultrafialové germicídne prístroje s jednosmerným prúdením. Použitie UV-FLOW umožňuje intenzívnu dezinfekciu vzduchu nevyhnutnú vo všetkých zdravotných a farmaceutických prostrediach, kde je potrebné pracovať v optimálnych mikrobiologických podmienkach.

UV-FAN germicídne žiariče

Séria germicídnych žiaričov UV-FAN obsahuje niekoľko výkonných profesionálnych zariadení, uzatvorených ako i kombinovaných. Prevedenie na stenu, alebo pojazdné modely si nájdu uplatnenie v širšom spektre budov, nie len pre zdravotníctvo.
Pomocou UV FAN je možné vykonať hlbšiu dezinfekciu všetkých miestností jednoduchým, okamžitým a bezpečným spôsobom. Vzduch v miestnosti prechádza tichým vstavaným ventilátorom a germicídnou komorou čističa. Okrem žiariviek UV-C obsahuje UV-FAN aj inovatívny filter nanočastíc TIOX® s oxidom titaničitým so soľami striebra, ktorý zvyšuje germicídny účinok ultrafialového účinku. UV-FAN dosahuje elimináciu (99%) baktérií, ako sú Bacillus, Coli, Clostridium, Legionella, Vibrio, Salmonella, Pseudomonas, Staphylococcus, atď.