THOR UVC® je vysoko výkonný UVC dezinfekčný robot

ktorý využíva jedinečnú technológiu mapovania miestnosti na dodanie rýchlej a efektívnej germicídnej dávky energie UVC s kontinuálnymi vlnami, ktorá zabíja choroboplodné zárodky a patogény, kedykoľvek a kdekoľvek potrebujete.

Je to inteligentné zariadenie, ktoré úplne odstraňuje dohady o neúčinnosti pravidelného čistenia.
THOR UVC® je najnovšia technológia povrchovej a vzduchovej dezinfekcie UVC s konštantnými vlnami, určená pre všetky oblasti nemocničného a zdravotníckeho prostredia. THOR UVC® obsahuje jedinečné patentované dizajnové prvky, ktoré znižujú tieňovanie. Zníženie logaritmu 6 (99,9999%) usmrtenia baktérií sa dosiahne za pár minút.

Perfektné mobilné riešenie

 THOR UVC® je úplne mobilný, jeho rázvor je totožný s rozchodom kolies štandardného invalidného vozíka, čo z neho robí ideálne riešenie pre dezinfekciu sanitiek. Je ideálny na terminálnu dezinfekciu izieb pacientov, operačných sál a akejkoľvek oblasti v nemocnici, vrátane najmenších priestorov.

Robot THOR UVC® sa môže predĺžiť do výšky 2,25 m, čo zvyšuje jeho účinnosť pri dosahovaní tmavších tieňovaných oblastí a zabíja patogény v širšej oblasti v jednej dávke.


THOR UVC® UVC dezinfekčný robot

Zákon o inverznom štvorci

Dezinfekčná technológia THOR UVC® pracuje na princípoch zákona Inverse Square. Poskytuje väčší výkon UVC na väčšiu vzdialenosť a zabíja viac patogénov v čo najkratšom čase. Má jedinečné integrované mapovanie miestností, ktoré umožňuje operátorovi umiestniť zariadenie na optimálne miesto, čo znižuje časy dezinfekcie a maximalizuje výkon THOR UVC®.

Benefity Dezinfekčného robota Thor uvc
  • Rýchlosť - poskytuje väčší výkon UVC na väčšiu vzdialenosť a zabíja viac choroboplodných zárodkov v najkratšom čase. Zníženie logaritmu 6 (99,9999%) usmrtenia baktérií dosiahnuté za minúty.
  • Validácia -  poskytuje štandardizované, opakovateľné dezinfekčné riešenie na vysokej úrovni pre povrchy a vzduch. O priebehu, dĺžke a účinnosti dezinfekcie sa uchováva záznam pre následnú kontrolu. 
  • Pokrytie - 360° pokrytie miestnosti až do výšky 2,25 m
  • Výkon - THOR® používa 24 vysokovýkonných žiaroviek Philips výkonom 95 W. Hliníkom patentovaný extrudovaný povlak za žiarovkami odráža výkon UVC na 100%, čo z THOR® robí jediného UVC dezinfekčného robota, v súčasnosti s extrémne vysokým a nepretržitým výstupom UVC.
  • Jednoduchá obsluha - Robot THOR UVC® využíva jedinečnú technológiu LIDAR na skenovanie miestností  360 ° Od podlahy po strop na presný výpočet požadovanej a optimálnej dávky UVC na ničenie patogénov.