O elimináciu mastnoty a zápachu vo VZT systéme sa stará UVC Ozon systém od firmy Satepa. Amalgámové trubice, špeciálne ballasty a riadiaca jednotka sa postará o redukciu zápachu v obytnej zóne v okolí reštaurácie.

Staničný Hostinec - AS Nivy BA

O čistotu VZT systému sa stará UV-SMELL-SQ, ktorý  je nainštalovaný priamo do centralizovaného systému odsávania. Prúd vzduchu prechádza cez UV-C trubice, ktoré sú umiestnené v rozdeľovacom boxe s revíznymi dvierkami.

Mondeléz International - Kostolné Kračany

Závod na croissanty 7 days a pečivo Baked Rolls v Kostolných Kračanoch patrí do medzinárodnej skupiny Mondeléz. Pre zlepšenie dezinfekcie prívodného vzduchu bolo inštalované UV-C zariadenie UV-FCU. Celkovo pre 10 ks jednotiek rôznych značiek a vzduchových výkonov.

UV-SMELL SQ

UV-SMELL-SQ je nainštalovaný priamo do centralizovaného systému odsávania. Prúd vzduchu prechádza cez UV-C trubice, ktoré sú umiestnené v rozdeľovacích boxoch  s revíznymi dvierkami. Reštaurácia TUK TUK AS NIVY, Bratislava.

UV-DUCT-FL-NX

aplikovaný vo vnútri potrubia vytvára UV bariéru, ktorá bráni množeniu nebezpečných vírusov, baktérií, plesní a spór usadzujúcich sa vo vnútri klimatizačných systémov. S UV-DUCT-FL-NX získate hĺbkovú a nepretržitú dezinfekciu a čistenie vášho klimatizačného systému, bez použitia drahých a znečisťujúcich chemikálií, skrátka s UV-DUCT-FL-NX máte lepší komfort pre ľudí v budove, čím ušetríte peniaze. Aplikácia Yanfeng Trenčín.

UV-FLOW

je zariadenie s riadeným jednosmerným prietokom, s výkonnou UV lampou, ktorá má silný germicídny účinok proti všetkým mikroorganizmom (plesne, baktérie a vírusy). Vnútro zariadenia je vyrobené zo zrkadlovo lesklého hliníkového povrchu, ktorý vytvára paralelné lúče UV žiarenia odrazom. Tieto lúče prechádzajú cez čiernu voštinovú laminovanú mriežku, ktorá smeruje UV lúče tak, aby vytvorili jednosmerný tok ("lopatkové UV").  Toto zariadenie používať v prítomnosti osôb na intenzívnu a nepretržitú dezinfekciu vzduchu. Aplikácia gynekologická ambulancia Bratislava.

UV-REFLEX-SCB

vykonáva progresívny dekontaminačný účinok od vzdušných baktérií a plesní prítomných vo vzduchu chladiacich miestností , čím zlepšuje podmienky konzervácie produktov.  Vďaka použitiu technológie UV-C je možné zvýšiť trvanlivosť potravín v chladiarňach, bez vzniku odolných mikroorganizmov a bez použitia chemikálií, rizikových a ťažko biologicky rozložiteľných. Aplikácia Mondeléz Kostolné Kračany.

UV-SMELL SQ

Vietnamské bistro Bratislava-Petržalka. Pohľad do vnútra VZT potrubia pri zapnutom systéme UVC. Táto aplikácia je v kombinácii špeciálnym TiOx® filtrom Light Progress,. Ten je potiahnutým nanoštruktúrovaným oxidom titaničitým so soľami striebra, ktoré v kombinácii s veľmi vysokou UV-C energiou emitovanou lampami  vytvárajú fotokatalický proces.  To spôsobuje degradujúci proces na znečisťujúce látky,  organické a anorganické zlúčeniny (prchavé organické zlúčeniny SOV, NOx a VOC, oxidy dusíka). 

Odsávač pár s UVC

Aplikácia odsávača s technológiou UVC bolo vzhľadom na historické umiestnenie reštaurácie Namaste v samom srdci Trnavy správne rozhodnutie. Pre zachovanie požiarnej bezpečnosti, zápachu a elimináciu mastnoty v potrubí takáto aplikácia výrazne ušetrí finančné prostriedky na prevádzku a údržbu VZT zariadení.

Odsávač pár s UVC

Rada UV-SMELL SQ od spoločnosti Light Progress nainštalovaný priamo vo vnútri odsávača. Rám žiariviek z nerezovej ocele AISI 304. Technológia UVC zabezpečí čisté potrubie bez usadenia mastnoty a odstráni nežiadúci zápach na výstupe z VZT jednotky. Tým sa šetria náklady na čistenie potrubia, VZT jednotiek a taktiež na ohreve, /chladení/ prívodného vzduchu. Inštalácia Perzská reštaurácia AS Nivy.

UV-SMELL SQ

UV SMELL-SQ  významne prispieva k minimalizácii problémov spojenými s tukmi a zápachom vznikajúcimi v priebehu varenia.
Tuky sú zlúčeniny uhlíka a vodíka so štruktúrou zloženou z komplexných reťazcov. Ak sú tuky vystavené intenzívnemu ožiareniu UV-C, absorbujú časť tejto silnej energie a molekuly umiestnené do stavu vyššej energie začnú byť reaktívnejšie. Z tohto dôvodu sa rekombinujú s kyslíkom prítomným vo vzduchu. Okrem zariadenia obsahuje napájací box predradníky, LED synoptický pohľad na žiarovky, digitálne počítadlo hodín a kontrolu alarmov. Vietnamské bistro Bratislava- AS Nivy.

UV-SMELL SQ

UV-SMELL-SQ je nainštalovaný priamo do centralizovaného systému odsávania. Prúd vzduchu prechádza „mriežkou“ žiaroviek UV-C umiestnených na jeho telese z nehrdzavejúcej ocele AISI 304. Reštaurácia KFC Trnava.

UV-STYLO-S

UV-STYLO-S je inštalovaný priamo vo vnútri odsávacieho systému. Jeho kompaktné veľkosti a jednoduché upevnenie vám umožňujú použiť zariadenie v projekčnej alebo dokonca retro-fit fáze. Vietnamská reštaurácia Nitra.

UV-DUCT-FL-NX

Rad UV DUCT-FL-NX obsahuje rad prírubových modulov s dvoma „U“ lampami rôznych veľkostí (od 20 do 50 cm) a výkonmi (od 70 do 190 W) chránenými mriežkou z nehrdzavejúcej ocele. Aplikácia vhodná aj v existujúcich klimatizačných systémoch (dodatočná montáž).  Stomatologické centrum Zvolen.

UV-FCU-CL

Dezinfekčný systém UV-FCU-CL použitý dezinfekciu vzduchu vo  vzduchotechnickej jednotke Systemair s rotačným rekuperátorom. UV-FCU-CL účinkuje priamym ožiarením, jeho aplikáciou sa dosiahne výrazná redukcia mikróbov prítomných na exponovaných povrchoch aj vo vzduchu, ako sú: Bacillus, Coli, Clostridium, Legionella, Vibrio, Salmonella ... Stomatologické centrum Zvolen

UV-REFLEX-SCB

UV-REFLEX-SCB vykonáva dekontamináciu vzduchom prenášaných baktérií a plesní prítomných vo vzduchu v chladiacich miestnostiach, čím zlepšuje podmienky konzervácie produktov. Najmä použitím UV-REFLEX-SCB sa dosiahne zlepšené dozrievanie, vzhľad a kvalita mäsa.

NRSR Bratislava

Technológia: UV-STICK-E150H
UV-STICK je rada UVC žiaričov, ktorú je možné aplikovať vo vnútri AHU (Air Handling Unit). Eliminuje vírusy, baktérie, plesne, spóry a zabraňuje ich nebezpečnému množeniu v klimatizačných systémoch. UV-STICK je najjednoduchšie, najflexibilnejšie a najúčinnejšie zariadenie na zlepšenie kvality vzduchu v interiéroch (IAQ), ale tiež šetrí náklady na energiu a údržbu v systémoch HVAC.

Roxor Burger Bratislava

Technológia: Rada UV-SMELL SQ od spoločnosti Light Progress.
nainštalovaný priamo vo vnútri odsávača. Rám žiariviek z nerezovej ocele AISI 304. Okrem zariadenia obsahuje napájacia skriňa predradníky, svetelný indikátor LED, digitálne hodinové počítadlo a kontrolu alarmu.

Avion Bratislava

Prevádzky:  Nordsee a I love Pasta
Technológia: Rada UV-SMELL SQ od spoločnosti Light Progress.
nainštalovaný priamo vo vnútri odsávača. Rám žiariviek z nerezovej ocele AISI 304. Okrem zariadenia obsahuje napájacia skriňa predradníky, svetelný indikátor LED, digitálne hodinové počítadlo a kontrolu alarmu.
Modul je navrhnutý tak, aby sa v ňom nachádzal aj filter TiOx®, špeciálny filter Light Progress potiahnutý nano-štruktúrovaným oxidom titaničitým a soľami striebra (voliteľné). Filter TiOx® vykonáva ďalšiu oxidáciu znečisťujúcich častíc a významne prispieva k deodorizačnému účinku UVC. Špeciálne materiály použité pre UV SMELL-SQ ​​zaisťujú vodotesnú (IP 55) ochranu a vysokú teplotnú odolnosť (45/50 ° C).