Zlepšené podmienky prostredia v hoteloch a reštauráciách

Využitie UV-C pre Ho.Re.Ca.

Zaručiť kvalitu pre hostí hotelov a reštaurácií je nevyhnutnosťou, keďže ponúknuť klientom príjemný zážitok je rozhodujúce pre získanie ich dôvery. Vo svete pohostinstva existuje zreteľný trend otvorených priestorov s lepším prístupom k miestam, ako sú kuchyne. Aplikácia riešení na zlepšenie priestorov je preto nevyhnutná na zaručenie čo najlepšieho zážitku pre zákazníkov. V konečnom dôsledku by si zákazníci nemali pamätať miesto konania s pocitom nepohodlia alebo zapáchajúceho oblečenia. Zdravé prostredie bez dymu a zápachu sa preto stáva čoraz obľúbenejšou a úspešnejšou charakteristikou reštauračného priemyslu.

  • UV-C pre vzduchotechniku, fancoily, chladiace miestnosti
  • UV-C pre kuchyne
  • priama aj nepriama UV-C dezinfekcia pre jedálne, izby, sklady, konferenčné miestnosti...
  • UV-C dezinfekcia kuchynských nástrojov
  • UV-C dezinfekcia vody

Redukcia zápachu a mastnoty pre kuchyne pomocou UV-C technológie

V reštauráciách a komunitných kuchyniach sa počas fáz varenia vytvárajú znečisťujúce tuky a nepríjemné pachy. Okrem týchto ťažkostí sú tieto usadeniny veľmi nebezpečné pre nebezpečenstvo požiaru, preto je nutná nepretržitá údržba. Okrem toho môžu úrady spochybniť zápach z varenia potravín a často spôsobiť vznik právnych otázok v susedstve. Tuky sú zlúčeniny uhlíka a vodíka, so štruktúrou z komplexných reťazcov.
Ak sú tuky vystavené intenzívnemu UV-C ožiareniu, absorbujú časť tejto mocnej energie a molekúl. Z tohto dôvodu rekombinujú s kyslíkom prítomným vo vzduchu. Tento proces spôsobuje konkrétnu a okamžitú chemickú reakciu, tzv. „Studené spaľovanie“. Výsledkom tejto reakcie sú organické plyny s krátkym reťazcom bez zápachu, ako je oxid uhličitý (CO2), voda atď., Bežne prítomné vo vzduchu.

ZLEPŠENIE BEZPEČNOSTI, PROTIPOŽIARNA PREVENCIA

Protipožiarna ochrana zabraňujúca usadzovaniu vysoko horľavých tukov v odsávačoch pár a vo vnútri potrubia na odvode vzduchu. Maximálna bezpečnosť zamestnancov.

JEDNODUCHO APLIKOVATEĽNÉ

Rýchla inštalácia, údržba a výmena žiaroviek sú jednoduché. Náš tím vám pomôže a prevedie vás pri výbere riešenia, ktoré najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

AKTÍVNE PÔSOBÍ PROTI VÔŇAM, TUKOM, BAKTÉRIÁM A PLIESNIAM

Dôležitá redukcia zápachu a vôní z ventilačného systému kuchyne. Žiadne množenie zárodkov (baktérie a plesne) na tukových usadeninách.

ÚSPORA NÁKLADOV NA ÚDRŽBU

Menej zásahov do údržby, hĺbkové čistenie povrchov bez neustáleho používania vysokotlakových zariadení a chemických výrobkov. Výrazné zlepšenie výkonu ventilačného systému.

JE TO FYZIKÁLNY PROCES, BEZPEČNÝ A EKOLOGICKÝ

Ekologické ošetrenie (studené a suché) bez chemického postreku alebo prostriedku, nebezpečného pre životné prostredie.

UV-C Pre kuchyne

Redukcia mastnoty a zápachu

Kliknutím na obrázok sa dozviete bližšie info k zariadeniu.

UV-STYLO-S
UV-SMELL-SQ
UV-SMELL-A