NUVTON® XT

Január 2024 - Jediný UV-C ručný sterilizátor na trhu s integrovaným riadením-senzorom v reálnom čase. Spoľahlivá, ultra rýchla dezinfekcia akýchkoľvek povrchov a predmetov

Sterilizátor NUVTON® XT sa dodáva ako kompletný dezinfekčný SET v puzdre NUVTON® vojenskej kvality™ so všetkým potrebným príslušenstvom (štít , rukavice, podložka , elektrický kábel, podrobný návod na použitie, kontrolný zoznam dezinfekcie). Je prenosný, ľahký a je to všetko, čo potrebujete, aby ste mohli okamžite začať s dezinfekciou.

Satepa

December  2023 - Váš partner v dizajne UV systému

Po úspešnom testovaní sme zaradili do našej ponuky systémy od firmy Satepa. Tie zahrajú širokú škálu produktov, ktoré umožňujú rozklad výparov a pachov vznikajúcich pri príprave jedál. Sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a vďaka jednoduchému a rýchlemu upevňovaciemu systému sa ľahko montujú ako na už existujúce odsávače pár, tak aj na nové inštalácie. Vzduchové množstvá od 2400 m3/h až po 12.000 m3/h. K dispozícii sú aj prispôsobené riešenia na mieru.

Upper air disinfection- dezinfekcia vzduchu v hornej časti miestnosti

Október 2023 - UV-C zariadenia na ošetrenie horných vrstiev vzduchu uznávajú a odporúčajú CDC, OMS a ASHRAE ako účinné riešenia na zmiernenie prenosu patogénov vzduchom.

Zariadenia sa montujú v určitej výške miestnoti, kde si plnia svoju úlohu 24/7. Vzduch cirkulujúci zo systémov HVAC, prirodzeného prúdenia, ventilátorov alebo otvorených okien prechádza cez hornú časť UV-C dezinfekčnej zóny. Tam dostáva primerané množstvo germicídnej energie. UV-C energia inaktivuje vzdušné patogény, ktoré môžu zostať vo vzduchu, ale už nie sú infekčné. Zaujala Vás táto téma? Viac sa môžete dočítať v našom blogu /blog
Séria UV Flow obsahuje modely pre rôzne veľkosti priestoru UV-FLOW-WL, UV-FLOW-CL, UV-FLOW-C-WH.

Aquatherm Nitra 2023

7. – 10. február – Výstavisko Agrokomplex Nitra, medzinárodný odborný veľtrh vykurovacej, ventilačnej, klimatizačnej, meracej, regulačnej, sanitárnej a ekologickej techniky.

Sme hrdí, že sme Vám na Na 22. ročníku medzinárodnej výstavy mohli prezentovať naše produkty UV-C technológie. Špeciálnu pozornosť si zaslúži dezinfekcia pre HVAC - pre chladiče, VZT jednotky, prívodný vzduch.. Tešíme sa na Vás  o 2 roky na 23. ročníku 4.-7.2.2025

Indoor Climate of Buildings 2022

Hotel ATRIUM***, Nový Smokovec, 4.-6.12.2022

Konferencia organizovaná SSTP /Slovenská spoločnosť pre techniku prostredia/ sa zaoberala tepelným komfortom, kvalitou vnútorného vzduchu, vetraním, expozíciou a súvisiacimi environmentálnymi zdravotnými problémami spojenými s projektovaním budov, výstavbou, rekonštrukciou a prevádzkou, energetickou efektívnosťou budov.