UV-BOX-E3-40H-NX(C-R)

je určený na dezinfekciu všetkých typov zariadení, ktoré je potrebné dezinfikovať.  S UV-BOX-E3-40H-NX-C je možné vykonávať dezinfekciu zariadení a nástrojov jednoduchým, okamžitým a bezpečným spôsobom, bez vyvíjania tepla, bez použitia tekutín a bez akýchkoľvek kontraindikácií.
Zariadenie je vybavené tromi UV-C lampami inštalovanými v protiľahlých polohách, jednou na vrchu a druhou na spodu, aby vyžarovala na všetky dezinfikované povrchy a bez tieňov. Vnútorný odraz naviac zvyšuje ožarovací výkon, čím sa výrazne znižuje čas expozície potrebný na dosiahnutie úrovne dezinfekcie 99,9%.
UV-BOX-E3-40H-NX-C má nerezovú konštrukciu a dvierka so špeciálnym anti-UV okienkom, ktoré umožňuje kedykoľvek skontrolovať vnútro zariadenia. UV-BOX je vybavený systémom automatického vypnutia lámp v prípade otvorenia dvierok. Riadenie zapnutia sa vykonáva cez horný panel, ktorý umožňuje nastaviť automatické časované zapnutie pomocou spínača a časovača. Lampy sa rozsvietia pri každom zatvorení dvierok a ošetrenie pokračuje počas nastavenej doby prevádzky; medzi dezinfekčným cyklom a druhým dezinfekčným cyklom je možné v závislosti od potrieb nastaviť čas „pauzy“, po ktorom sa lampy automaticky znova rozsvietia na nový dezinfekčný cyklus, aby bola zachovaná sterilita po dlhú dobu. 
Ukázalo sa, že kontrola a zvýšenie úrovne hygieny umožňuje následné a všeobecné zvýšenie kvality v zdravotníckych zariadeniach, ale aj vo farmaceutickom sektore, v mikrobiologických laboratóriách, v potravinárstve atď.
Hladina dezinfekcie pomocou UV-BOX-E2/40H-NX-T dosahuje odstránenie (99%) baktérií, ako sú Bacillus, Coli, Clostridium, Legionella, Vibrio, Salmonella, Pseudomonas, Staphylococcus, atď. Za pár minút prevádzka.

UV-BOX-E3-40H-NX-C je pripravený na použitie a nevyžaduje osobitnú údržbu, s výnimkou pravidelnej výmeny žiaroviek. Je vyrobený v Taliansku, s použitím vysoko kvalitných a extrémne odolných materiálov.