UV-DUCT-SQ

UV-DUCT-SQ, ktorý sa používa vo vnútri potrubí alebo vo vnútri jednotky na úpravu vzduchu AHU (Air Handling Unit), vytvára „sekciu UVGI“, ktorá deaktivuje množenie vírusov, baktérií, plesní a spór usadených vo vnútri klimatizačných systémov, ktoré sú veľmi nebezpečné pre zdravie.
UV-DUCT-SQ je veľmi univerzálny a jeho tvar bol navrhnutý tak, aby sa rýchlo prispôsobil rôznym aplikáciám; UV-DUCT-SQ je modulárny systém, ktorý môže byť namontovaný samostatne alebo v kombinácii s inými modulmi vedľa seba, prekrývajúcimi sa atď Homogénne čistí prúdenie vzduchu cez jeho výkonné žiarovky, čím eliminuje mikrobiálne zaťaženie a šírenie a distribúciu nebezpečných a nepríjemných patogénov vo vnútri budov.
V AC systémoch nepríjemný biofilm pokrýva zvyčajne všetky vnútorné povrchy v dôsledku kombinácie mikroorganizmov a priaznivých podmienok pre ich množenie, ako sú zmeny teploty, vysoká vlhkosť a tma. UV-DUCT-SQ bráni vytvoreniu tohto biofilmu zvyšujúceho kvalitu vnútorného vzduchu a pohodlie.
Presnejšie povedané, použitie UV-DUCT-SQ vylučuje dôležité problémy súvisiace s AC systémami, ako sú smrteľné choroby (Legionella Pneumophila, tuberkulóza, chrípka, atď.), Ale aj „syndróm chorých budov“, „pondelková horúčka“, astma a alergie. UV-DUCT-SQ tiež umožňuje kontrolu nad vysokými hygienickými štandardmi v potravinárskom priemysle a bojuje proti infekciám spojeným so zdravotnou starostlivosťou (HAI) v nemocniciach.
Aplikácia UV-DUCT-SQ je dôležitá nielen pre IAQ a zdravie, ale aj čistejší systém výmenníkov je z ekonomického hľadiska efektívnejší, s menšími prevádzkovými a údržbovými nákladmi.
V skutočnosti je pri použití UVGI potreba výmeny filtrov a čistenie vnútorných povrchov menej potrebná ako obvykle.
S UV-DUCT-SQ získate hlbokú a nepretržitú dezinfekciu vášho systému vzduchotechniky bez použitia drahých a znečisťujúcich chemikálií, niekoľkými slovami s UV-DUCT-SQ máte lepší komfort pre ľudí v budove, čím šetríte peniaze.

Rad UV-DUCT-SQ obsahuje moduly so 4 alebo 6 lampami rôznych veľkostí a výkonu, všetko z nehrdzavejúcej ocele. UV-C lampy sú rovnomerne rozmiestnené a umiestnené v mriežke, cez ktorú je prúd vzduchu v potrubí nútený pohybovať sa.
UV-DUCT-SQ bol navrhnutý tak, aby sa prispôsobil rôznym veľkostiam a potrubným častiam, pričom jeden prístroj prekrýva povrch alebo sa zhoduje s viacerými zariadeniami vedľa seba, jeden na druhom (prekrývajúce sa), v sériách atď. - v profile „U“, ako sú filtre.
Predradníky, ktoré sú špecifické pre žiarivky Light Progress UV-C, sa vkladajú do vnútra svietidla SUPPLY BOX, izolovaného IP55. Optimalizujú výkon a životnosť svietidiel. UV-DUCT-SQ je vyrobený z vysokokvalitných a extrémne odolných komponentov a funguje perfektne v náročných prevádzkových podmienkach (vysoká vlhkosť, nízka teplota atď.).