UV-REFLEX-SCB

UV-REFLEX-SCB vykonáva dekontamináciu vzduchom prenášaných baktérií a plesní prítomných vo vzduchu v chladiacich miestnostiach, čím zlepšuje podmienky konzervácie produktov.
Najmä použitím UV-REFLEX-SCB sa dosiahne zlepšené dozrievanie, vzhľad a kvalita mäsa. Úprava sa uskutočňuje využívaním konštantnej nútenej cirkulácie vzduchu (v dôsledku toku generovaného ventilátorom chladiaceho ventilačného systému), ktorý prechádza vedľa zariadenia a je dekontaminovaný z mikróbov, predtým, ako sa dostanú do kontaktu s výrobkami vo vnútri chladiaceho boxu. Zariadenie neovplyvňuje normálne starnutie produktu, pretože zabraňuje iba rastu nežiaducich mikroorganizmov, t. z. tých, ktoré sa nachádzajú vo vzduchu.
UV-REFLEX-SCB môže pracovať bez problémov nepretržite. Tak zaisťuje úroveň mikrobiálneho zaťaženia vždy pod kontrolou bez stúpania a klesania, typické pre tradičné dezinfekčné systémy.
Vďaka použitiu technológie UV-C je možné predĺžiť trvanlivosť potravín uchovávaných v chladiacich miestnostiach bez toho, aby sa vyvinuli rezistentné mikroorganizmy a bez použitia chemikálií, ktoré by bolo riskantné použiť. Úprava UV-C je suchá a studená, nemení organoleptické vlastnosti potravín a ich kvalitu, ale skôr zabraňuje strate produktu v dôsledku množenia baktérií a húb a zvyšuje čerstvosť, chuť a vzhľad potravín bez dehydratácie a straty váhy.
Je dokázateľné, ako v potravinárskom priemysle umožňuje zvýšená úroveň hygieny všeobecné zvýšenie kvality výrobkov.
UV-REFLEX-SCB dosahuje elimináciu (99%) baktérií, ako sú Bacillus, Coli, Clostridium, Legionella, Vibrio, Salmonella, Pseudomonas, Staphylococcus, atď. Za pár minút prevádzky.

UV-REFLEX-SCB je nástenné germicídne zariadenie s nepriamym vyžarovaním smerom nahor, so štruktúrou z nehrdzavejúcej ocele AISI 304, špeciálne koncipované pre chladiace miestnosti. Vnútorný povrch pozostáva zo zrkadlového jasného hliníkového reflektora na zvýšenie odrazu UV lúčov. Smerový čierny voštinový filter mení tok lúčov UV-C.
UV-REFLEX-SCB môže byť vybavený špeciálnou riadiacou doskou pre prevádzkové riadenie, ktorá, najmä v prípade inštalácie viacerých jednotiek, zvládne zapnutie, výstrahy pri poruche, meracie prístroje a kontrolu vstupnej bezpečnosti v ošetrovanej miestnosti.

 
  • pre chladiace boxy
    germicídny žiarič priamy pre chladiace boxy