UV-STYLO-E

Sa inštaluje vo vnútri zberných nádrží zvlhčovačov (chladiacich systémov)  pre vzduchotechnické jednotky (A.H.U.) UV-STYLO-E dezinfikuje systém recirkulácie vody. Ošetrenie UV-C vo vode zastavuje šírenie vírusov, baktérií, plesní, spór, veľmi škodlivých pre zdravie, ktoré sa bežne šíria v klimatizačných systémoch. UV-STYLO-E bol navrhnutý na dezinfekciu vody priamo v nádržiach, HVAC zariadeniach, umývacích systémoch atď.
Väčšinu času nádrže obsahujú perkolačnú vodu, ktorá sa používa na rozprašovanie do odparovacích panelov, je tu sedimentácia plesní a rias a vnútorné povrchy sú pokryté nepríjemným biofilmom. Najrizikovejším prípadom je, že by mohli existovať aj smrtiace patogény, ako napríklad Legionella Pneumophila. To sa deje preto, že voda striekaná vnútri systému AC šíri vzduchom prenášané choroby vo vnútri budov, cez infekčné častice priedušné vo vzduchu.
Rad UV-STYLO-E zahŕňa výber modelov s dĺžkou od 23 do 160 cm. Zariadenie pozostáva z trojuholníkového rámu z nehrdzavejúcej ocele AISI 304, v ktorom je umiestnená UV-C lampa chránená čistým kremenným puzdrom.
Na jednom konci plastový valec nesie kremeň a obsahuje aj elektrické prípojky. Quartzová manžeta má dvojakú funkciu ochrany UV-C žiarovky pri nízkych teplotách, čím vytvára akýsi vzduchový nárazník, ktorý optimalizuje výkon UV-STYLO-E.
Systém má krytie IP 67. Predradníky sú špecifické pre UV-C lampy Light Progress, optimalizujúc ich výkon a životnosť. UV-STYLO-E je vyrobený z vysoko kvalitných a extrémne odolných komponentov a pracuje perfektne v náročných prevádzkových podmienkach (vysoká vlhkosť, nízka teplota, atď.)