UV-STYLO-NX

UV-STYLO-NX je možné inštalovať na miestach, kde je priestor veľmi obmedzený, napríklad na dezinfekciu baliacej fólie, dopravníkov, plniacich liniek a otočných tanierov na dezinfekciu fliaš a ich uzatváracích kapsúl, ako aj na úpravu potravinárskych produktov. Tradičné metódy čistenia často nestačia na zabezpečenie vysokej úrovne hygieny, ktorú možno dosiahnuť iba použitím technológie UV-C. Potravinárske procesy v skutočnosti musia byť kontrolované monitorovaním hygienických úrovní, aby sa udržali štandardy kvality typické pre tento sektor na vysokej úrovni.
Použitím UV-STYLO-NX je možné dosiahnuť zvýšenie úrovne hygieny, čo umožňuje následné a všeobecné zvýšenie kvality produktov.  UV-STYLO-NX dosahuje zníženie (99 %) baktérií ako Bacillus, Coli, Clostridium, Legionella, Vibrio, Salmonella, Pseudomonas, Staphylococcus atď už za 4 minúty prevádzky. Vysoké úrovne dezinfekcie je možné dosiahnuť inak a len s použitím chemikálií, ktoré sú zdraviu škodlivé a škodlivé pre životné prostredie a sú tiež nákladné.

UV-STYLO-NX pozostáva z krytu z nehrdzavejúcej ocele AISI 304 s ultra kompaktnými rozmermi, vnútorne potiahnutej zrkadlovým hliníkom -  špecifickým pre vysoký UV odraz. V kryte je umiestnená  UV-C trubica, chránená plášťom z čistého kremeňa (IP67). Kremeň tiež plní dôležitú funkciu ochrany UV-C potrubia pred vysokými a nízkymi teplotami, vytvára vzduchový vankúš medzi potrubím a vonkajším prostredím, čím zvyšuje výťažnosť. Valec vyrobený z izolačného materiálu pripevnený k oceľovej časti drží trubicu a obsahuje elektrické spojenie medzi lampou a napájacím káblom. UV-STYLO-NX je možné kombinovať s inými modulmi na dezinfekciu v „tíme“ , je k dispozícii v rôznych dĺžkach a príkonoch, aby vyhovoval rôznym požiadavkám na použitie. Je možné si vybrať medzi jedným elektronickým napájaním alebo pridať ovládací panel na kontrolu prevádzky, alarmov a merača (voliteľné) samostatne. UV-STYLO-NX je pripravený na použitie a okrem pravidelnej výmeny lámp nevyžaduje žiadnu špeciálnu údržbu.